Par mums

Logo

Moteda ir divu informācijas tehnoloģiju entuziastu izlolots sapnis par moderno tehnoloģiju darbnīcu dzimtajā pilsētā Gulbenē. Mūsu mērķis ir darīt darbu, kas patiesi interesē, padodas un pelnīt ar to naudu. Darbnīcas telpas atrodas pašā pilsētas sirdī - pie pulksteņa.

Uzņēmums izveidots ar Nodarbinātības valsts aģentūras ESF projekta “Jauniešu garantijas” Nr. 7.2.1.1/15/I/001 atbalstu. Saņemot pozitīvu atbildi izstrādātā biznesa plāna finansēšanai, piešķirta dotācija atbalsta saņēmējas ienākumiem biznesa plāna īstenošanas sākumposmā.

Darbnīcā veicam kvalitatīvu datoru, planšetu, mobilo tālruņu un biroja tehnikas remontu, uzstādīšanu un konsultējam informāciju tehnoloģiju un komunikāciju jautājumos. Pie mums var iegādāties un pasūtīt datortehniku un tās komponentes, mobilo telefonu, planšetdatoru aksesuārus un detaļas. Pakalpojumi pieejami fiziskām un juridiskām personām.

Mēs esam komanda ar ilggadēju pieredzi datortehnikas un mobilo ierīču labošanā. Veicam gan vienkāršus, gan sarežģītus remontdarbus. Katrs pasūtījums ir unikāls un klienta vēlmes tāpat - mēs piedāvājam individuālus risinājumus programmatūras un ierīču pielāgošanā, kā arī specifisku izejmateriālu pasūtīšanu. Zvani, raksti vai nāc pie mums uz darbnīcu un pajautā! Mēs palīdzēsim!